Комісія з аудиту НАБУ затвердила методологію оцінювання

Комісія, яка аналізуватиме результати діяльності Національного антикорупційного бюро України, затвердила та опублікувала методологію та критерії оцінки. До Комісії входять троє незалежних експертів, номіновані міжнародними донорами та призначені урядом України.

Оцінювати будуть діяльність НАБУ в період з 6 березня 2023 року (дата призначення чинного директора Бюро) до 18 листопада 2024 року (дата затвердження критеріїв та методології). Цей процес передбачає не лише аналіз внутрішніх структур і процесів Бюро, але й перевірку дотримання правових стандартів і вплив на зменшення рівня корупції в Україні. 

Документ визначає цілі, принципи, процедури проведення оцінки, а також критерії для формування висновку про ефективність НАБУ та шляхи вдосконалення. 

«Визначення об’єктивних критеріїв для вимірювання ефективності, особливо для такої організації, як НАБУ, пов’язане з істотними труднощами, адже не існує єдиного, міжнародно визнаного переліку орієнтирів для оцінки ефективності антикорупційного органу. Ми зосереджуємося на об’єктивних висновках і дієвих рекомендаціях для вдосконалення процесів, а не лише на оцінці успіху чи невдачі», — зазначає Роберт Вестбрукс, голова Комісії з проведення зовнішньої незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності НАБУ.

Антикорупційна ініціатива ЄС надає технічну підтримку Комісії разом з Міжнародною організацією з правового розвитку (IDLO). Ця підтримка полягає у забезпеченні роботи секретаріату у Києві, групи юридичних аналітиків та логістичної підтримки аудиторів.

🔗 Текст Критеріїв і методики розміщені на офіційній сторінці Комісії: http://surl.li/hudwep

Інші новини та події

Рік впровадження антикорупційних програм у Службах Агентства відновлення: успіхи, виклики та перспективи

Новина

Представники Офісу Доброчесності НАЗК провели тренінг для освітян Закарпаття

Новина

Діджиталізація кримінальних проваджень — науково-практичний круглий стіл організований НАБУ та НАВС

Новина
Перейти до вмісту