Комісія з аудиту НАБУ затвердила методику оцінювання

Комісія, яка аналізуватиме результати діяльності Національного антикорупційного бюро України, затвердила та опублікувала метододику та критерії оцінки. До Комісії входять троє незалежних експертів, номіновані міжнародними донорами та призначені урядом України.

Оцінювати будуть діяльність НАБУ в період з 6 березня 2023 року (дата призначення чинного директора Бюро) до 18 листопада 2024 року (дата затвердження критеріїв та методики). Цей процес передбачає не лише аналіз внутрішніх структур і процесів Бюро, але й перевірку дотримання правових стандартів і вплив на зменшення рівня корупції в Україні. 

Документ визначає цілі, принципи, процедури проведення оцінки, а також критерії для формування висновку про ефективність НАБУ та шляхи вдосконалення. 

«Визначення об’єктивних критеріїв для вимірювання ефективності, особливо для такої організації, як НАБУ, пов’язане з істотними труднощами, адже не існує єдиного, міжнародно визнаного переліку орієнтирів для оцінки ефективності антикорупційного органу. Ми зосереджуємося на об’єктивних висновках і дієвих рекомендаціях для вдосконалення процесів, а не лише на оцінці успіху чи невдачі», — зазначає Роберт Вестбрукс, голова Комісії з проведення зовнішньої незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності НАБУ.

Антикорупційна ініціатива ЄС надає технічну підтримку Комісії разом з Міжнародною організацією з правового розвитку (IDLO). Ця підтримка полягає у забезпеченні роботи секретаріату у Києві, групи юридичних аналітиків та логістичної підтримки аудиторів.

🔗 Текст Критеріїв і методики розміщені на офіційній сторінці Комісії: http://surl.li/hudwep

Інші новини та події

«ЧесноТи» |Навіщо Україні вступати в ЄС та до чого тут антикорупція? Антон Марчук

Новина

Кабмін ухвалив Постанову про запуск Централізованої закупівельної організації при Агентстві відновлення 

Новина

Як Україна долає антикорупційні виклики в публічному секторі

Новина
Перейти до вмісту
EUACI
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращу взаємодію з користувачами. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найбільш цікавими та корисними.