Розробка та впровадження багатофункціональної системи управління та обліку для двох комунальних підприємств у сфері водопостачання в містах Шептицький і Нікополь.

Дата публікації:
Термін подачі до:

Загальна інформація

Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI) — це програма, що фінансується спільно ЄС та Урядом Данії і спрямована на підтримку України в зусиллях зі зниження рівня корупції на національному та місцевому рівнях шляхом посилення ролі громадян, громадянського суспільства, бізнесу та державних інституцій. У січні 2024 року розпочався новий етап реалізації програми EUACI. Її стратегічними цілями є: зменшення корупції в Україні; просування антикорупційної реформи; здійснення відновлення в районах, постраждалих від війни, у рамках, що забезпечують прозорість, підзвітність та доброчесність.

У межах напряму «Міста доброчесності» EUACI надає підтримку у впровадженні сучасних ІТ-рішень для двох комунальних підприємств у сфері водопостачання — «Червоноградводоканал» та «Нікопольводоканал».

Крім того, міські ради Шептицького та Нікополя готові до співфінансування цієї ініціативи шляхом самостійного придбання окремих модулів та супутніх послуг, а саме:

  • Шептицька міська рада виділить фінансування на закупівлю двох стандартних функціональних модулів — «HR» та «Закупівлі» — загальною вартістю 110 000 грн (приблизно 2 525 євро).
  • Нікопольська міська рада виділить фінансування на закупівлю двох базових модулів (будуть визначені під час початку закупівлі) на загальну суму 121 000 грн (приблизно 2 780 євро).

Мета

Метою цього завдання є проєктування та впровадження багатофункціональної системи управління та обліку для двох комунальних підприємств, що працюють у сфері водопостачання, в містах доброчесності Шептицький і Нікополь. Консультант повинен розробити та впровадити IT-рішення, яке відповідатиме операційним потребам КП «Червоноградводоканал» та «Нікопольводоканал».

Обсяг роботи

Консультант нестиме відповідальність за розробку та впровадження IT-рішення, що відповідатиме операційним потребам обох КП. Система має бути розміщена на хмарному сервері, який надається КП. Очікується, що консультант здійснюватиме регулярні візити до Шептицького (за потреби) та комунікуватиме з Нікополем виключно онлайн; додаткові онлайн-комунікації погоджуватимуться окремо з командою EUACI.

Завдання:

  • Попередня оцінка: аналіз поточного стану та технічної інфраструктури КП, виявлення прогалин та визначення вимог до системи.
  • Розгортання: встановлення та налаштування IT-рішення відповідно до потреб підприємств.
  • Впровадження системи: перенесення даних, налаштування модулів, інтеграція з чинними процесами:
    • міграція та перевірка даних,
    • кастомізація та оптимізація модулів,
    • звіт про інтеграцію.
  • Тестування: всебічне тестування функціональності, продуктивності та задоволеності користувачів.
  • Навчання користувачів: забезпечення ефективного навчання персоналу для успішного впровадження системи.

Кваліфікація та компетенція персоналу

Консультант має бути зареєстрованою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем або громадською організацією відповідно до законодавства України. Завдання має виконуватися кваліфікованим консультантом або командою експертів. Якщо до виконання залучаються треті сторони або додаткові експерти — це необхідно зазначити в пропозиції.

Мінімальні вимоги до виконавця:

  • не менше 3 років досвіду в реалізації подібних проєктів, включно з розробкою та впровадженням бізнес-процесів;
  • щонайменше 5 успішно реалізованих аналогічних проєктів для місцевих організацій;
  • не менше 2 років досвіду співпраці з органами місцевого самоврядування щодо розробки та впровадження програмного забезпечення.

Бюджет та терміни робіт

Бюджет становить до 33 000 євро. Ця сума включає добові витрати на відрядження до партнерських міст, витрати на місцеві поїздки, а також інші пов’язані з проєктом витрати (наприклад, аудит, базова технічна оцінка, друк тощо).

Орієнтовна тривалість проєкту становить 11 місяців, з попереднім початком у серпні 2025 року та завершенням у червні 2026 року.

Як податися

Учасник тендеру повинен надати:

  • Лист-заявку (Додаток 1);
  • Портфоліо релевантних проєктів (у форматі PDF, до 10 сторінок), що підтверджують відповідний досвід;
  • Фінансову пропозицію (бюджет) із детальним зазначенням гонорару для кожного члена команди окремо (шаблон бюджету додається).

Надішліть усі зазначені документи на адресу [email protected], копія на [email protected], з темою листа:
“Multifunctional management and accounting system for two MoEs in Sheptytskyi and Nikopol”.

У разі подання неповного пакету документів пропозиція розглядатися не буде.

Кінцевий термін подачі пропозицій — 15 липня 2025 року, 18:00 за київським часом.

Усі питання щодо роз’яснення умов подання слід надсилати не пізніше 8 липня 2025 року, 18:00 за київським часом на ту ж електронну адресу.

Щоб переконатися, що документи отримані, перевірте, чи надійшло автоматичне повідомлення про отримання заявки.

Зверніть увагу: ім’я переможця тендеру буде оприлюднено на сайті EUACI.

Мова подання пропозицій: англійська.

Деталі читайте у вкладеному документі.

Перейти до вмісту
EUACI
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращу взаємодію з користувачами. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найбільш цікавими та корисними.