Проєктний менеджер з питань антикорупції та європейської інтеграції

Дата публікації:

Загальна інформація
EU Anti-Corruption Initiative in Ukraine (EUACI) – це програма технічної підтримки Європейського Союзу у сфері боротьби з корупцією в Україні, що фінансується та реалізується за участі Міністерства закордонних справ Данії. Загальна мета EUACI – досягти значного прогресу у запобіганні та протидії корупції, забезпечити узгодженість і системність антикорупційної діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також надати можливість громадянському суспільству та громадянам робити внесок у боротьбу з корупцією та у належний процес післявоєнного відновлення України. Тривалість програми – до квітня 2027 року.

Процес вступу України до ЄС триває, і в Рамковій угоді про переговори для України підкреслюється важливість, яку надають боротьбі з корупцією. У документі зазначено, що зусилля у сфері антикорупційної політики не обмежуються Главою 23, а виходять за її межі, оскільки «під час скринінгу Комісія також визначить основні пріоритети антикорупційних реформ і оцінить відповідну адміністративну спроможність», а «антикорупційні політики будуть інтегровані в усі відповідні розділи. Відповідно, глава не буде тимчасово закрита, доки не буде впроваджено достатніх антикорупційних політик у цій конкретній главі».

З метою полегшення координації та співпраці між українськими органами влади та іншими зацікавленими сторонами, українські органи шукають проектного менеджера з питань антикорупції та євроінтеграції, який виконуватиме ці завдання (Надалі – Постачальник послуг). Менеджер проєкту працюватиме під керівництвом та у тісній координації з уповноваженою особою (Керівник), призначеною Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції – Міністра юстиції (DPMO) та/або Урядовим офісом з питань координації європейської та євроатлантичної інтеграції (GOCEEI), а також із EUACI.

Мета
Загальна мета цієї діяльності – підтримка координації дій, пов’язаних з антикорупційною діяльністю, у відповідних розділах переговорного процесу в контексті вступу України до ЄС. Зокрема, Постачальник послуг сприятиме підготовці українських органів для представлення питань боротьби з корупцією у різних секторах під час двостороннього скринінгу, а також наступних кроків із впровадження.

Обсяг робіт
Постачальник послуг працюватиме у тісній координації та співпраці з Керівником та EUACI, виконуючи такі завдання:

  • Допомагати Керівникові та/або EUACI у спілкуванні з відповідними зацікавленими сторонами (як-от державними установами, міжнародними організаціями, проєктами міжнародної технічної допомоги, громадськими організаціями) і координувати з ними питання, що стосуються антикорупційної діяльності в межах відповідних переговорних розділів.
  • Збирати та обробляти інформацію на запит Керівника та/або EUACI, щоб сприяти впровадженню антикорупційних заходів і політик у відповідних розділах переговорного процесу.
  • Надавати логістичну, організаційну та іншу підтримку в організації зустрічей, тренінгів, семінарів та інших заходів із питань, що стосуються антикорупційної діяльності в межах відповідних переговорних розділів, відповідно до вказівок Керівника та/або EUACI.
  • Готувати короткі довідки з питань, що стосуються антикорупційної діяльності у відповідних переговірних розділах, або робити внесок у підготовку інших документів із відповідних питань.
  • Виконувати інші дії, узгоджені EUACI, Керівником та Постачальником послуг.

Результати
Постачальник послуг забезпечує такі результати в межах завдань:

  • Короткі довідки з питань антикорупційної діяльності в межах відповідних переговорних розділів; внесок у підготовку інших документів із подібних питань, де це доречно.
  • Успішна організація та підтримка зустрічей, тренінгів, семінарів, інших заходів із питань антикорупційної діяльності в межах відповідних переговорних розділів.
  • Підтримка широкого кола контактів серед органів державної влади, зокрема DPMO, GOCEEI, НАЗК та інших зацікавлених недержавних стейкхолдерів для покращення комунікації та координації.
  • Щомісячні звіти із викладенням основних видів діяльності, виконаних у звітному періоді (максимум 2 сторінки).
  • Детальний фінальний звіт, що міститиме основні досягнення та виклики, а також можливі рекомендації щодо подальших кроків (максимум 5 сторінок).
  • Інші результати, узгоджені між EUACI, Керівником і Постачальником послуг.

Кваліфікаційні вимоги
Постачальник послуг має відповідати таким критеріям:

  • Наявність ступеня бакалавра або магістра права, державного управління, міжнародних відносин чи іншої суміжної сфери.
  • Щонайменше 3 роки професійного досвіду.
  • Досвід роботи в сферах протидії корупції, євроінтеграції, реформ у сфері верховенства права, державної політики є суттєвою перевагою.
  • Досвід співпраці з державними установами та/або програмами міжнародної технічної допомоги є суттєвою перевагою.
  • Вільне володіння англійською та українською мовами.

Бюджет, терміни та місце виконання
Тривалість роботи становить 6 місяців із максимальною кількістю 120 робочих днів. Початок діяльності орієнтовно у квітні 2025 року.

Бюджет цього завдання не перевищує 12 000 євро.

Звітування та управління
Результати роботи Виконавця оцінюються з точки зору досягнення мети цього контракту, а також отримання передбачених ним результатів, визначених у розділах «Мета» та «Результати» цього документа. Крім того, діяльність Виконавця оцінюватиметься з огляду на успішне виконання всіх конкретних дій, описаних у розділі «Обсяг робіт».

Підписуючи договір, Консультант погоджується зберігати в довірі та нерозголошувати будь-яку інформацію або документи («конфіденційну інформацію»), які будуть надані або виявлені Консультантом, або підготовлені ним у процесі чи в результаті реалізації цього контракту, та зобов’язується використовувати ці матеріали виключно для виконання умов договору, не розголошувати їх третім особам і не зберігати копій будь-якої письмової інформації чи прототипів у власному архіві для власного використання.

Як подати заявку
Кінцевий термін подання пропозицій: 15 квітня, 10:00 за київським часом.

Усім зацікавленим кандидатам необхідно надати:

  • Резюме (CV).
  • Мотиваційний лист (до 1 сторінки).
  • Фінансову пропозицію, включно зі щоденним гонораром (у євро).

Пропозицію з вищезазначеною інформацією слід подати до вказаного терміну на адресу електронної пошти [email protected] з копією на [email protected] із зазначенням теми листа: “Project Manager on Anti-corruption and EU Integration”.

Ви отримаєте автоматичну відповідь із поштової скриньки [email protected] при надходженні Вашої пропозиції. Якщо автоматична відповідь не надійшла, це означає, що вашу пропозицію не отримано, і вам слід зв’язатися з EUACI по телефону.

Мова подання пропозиції: англійська.

Усі запитання щодо умов референсу слід надсилати на адресу [email protected] не пізніше ніж 11 квітня, 18:00 за київським часом.

Критерії оцінювання
Постачальник послуг обиратиметься за такими критеріями:

  • 80% – попередній досвід і відповідність вимогам завдання;
  • 20% – фінансова пропозиція.

Деталі читайте у прикріпленому документі.

Перейти до вмісту
EUACI
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращу взаємодію з користувачами. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найбільш цікавими та корисними.