Ресурси

Думки, висновки чи рекомендації, висловлені у матеріалах, не обов’язково відображають позиції Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI), Європейського Союзу, Міністерства закордонних справ Данії або UNDP в Україні.

Як моніторити ціни під час будівництва?

Миколаївська міська рада та Агентство відновлення стали першими державними замовники, які розробили та затвердили детальні процедури для обовʼязкового моніторингу цін на товари та основні матеріальні ресурси під час відбудови. Експерти Антикорупційної ініціативи ЄС долучилися до розробки нових процедур та описали впроваджений досвід Миколаївської міської ради та Агентства відновлення.
Завантажити

Рекомендації щодо проведення доброчесних закупівель реконструкції та капітального ремонту їдалень

Посібник розроблений експертами EUACI для замовників робіт з ремонту шкільних їдалень.
Завантажити

Спростування неправдивих наративів

Завантажити

Боротьба з корупцією в Україні: інституційні рамки (англійська версія)

Завантажити

Методологія оцінки корупційних ризиків для ОМС 2024

Методологія оцінки корупційних ризиків в діяльності органів місцевого самоврядування (далі — Методологія) може бути корисною для голів, уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції, керівників структурних підрозділів місцевих рад (сільські, селищні, міські), представників громадськості, які прагнуть мінімізувати корупційні ризики у діяльності ради шляхом розробки та впровадження дієвих механізмів забезпечення прозорості й підзвітності
Завантажити

Результати опитування підприємців, експертів і населення «КОРУПЦІЯ В УКРАЇНІ 2020: РОЗУМІННЯ, СПРИЙНЯТТЯ, ПОШИРЕНІСТЬ»

Ця презентація була підготовлена Info Sapiens за фінансової підтримки Антикорупційної Ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI). EUACI фінансується ЄС і співфінансується та впроваджується Міністерством закордонних справ Данії. Погляди, висновки та рекомендації, висловлені в публікації, ̈ належать авторам і можуть не збігатися з офіційною позицією Європейського Союзу або EUACI.
Завантажити

Результати дослідження ОГС у п’яти містах: Житомир, Маріуполь, Нікополь, Червоноград і Чернівці

Дана публікація презентує результати дослідження організацій громадянського суспільства України в п’яти містах (Чернівці, Житомир, Червоноград, Маріуполь і Нікополь), проведеного протягом жовтня – грудня 2018 року. Мета дослідження – оцінка технічного (програмного) потенціалу ОГС обраних міст, які зосереджують свою роботу з міськими адміністраціями у сфері антикорупційної діяльності, такої, як захист і моніторинг.
Завантажити

Чи ефективні антикорупційні реформи в Україні?

Протягом більш ніж трьох десятиліть у рамках програми «Росія – Євразія» в Chatham House здійснюються незалежні дослідження, проводяться семінари на рівні експертів та випускаються матеріали, присвячені питанням політики, і наукові публікації про Росію, держав-учасниць програми «Східного партнерства» і Центральну Азію, а також про те, як події в цьому регіоні позначаються на Заході та цілому світі.
Завантажити
Перейти до вмісту