Яким буде майбутнє антикорупції в Україні?

Новина
Компонент: Робочі групи

Минулими вихідними група із 30 осіб, що займають ключові посади в уряді, парламенті, організаціях громадянського суспільства, медіа, бізнесі, наукових колах, антикорупційних інституціях і міжнародних організаціях зустрілися у Львові, щоб провести відвертий діалог про запобігання корупції, боротьбу з нею та просування доброчесності й етики.

Захід був частиною спільного проєкту Антикорупційної ініціативи ЄС та Організації економічного співробітництва та розвитку, створеного для сприяння діалогу між різними сферами суспільства про майбутнє антикорупції в Україні.

Зростаюча нетерпимість суспільства до корупції під час повномасштабного вторгнення, добре налагоджена антикорупційна інфраструктура та процес інтеграції в ЄС, створюють нові можливості для України. На порядок денний у Львові були винесені наступні кроки у протидії корупції та питання, як мобілізувати для цього людей, інституції та ресурси.

«Хоча перемога у війні має бути головною метою України, також необхідно думати про день після цього, і про те, як створити ще краще суспільство з меншою кількістю корупції. Ми вирішили зібрати ключових людей з різних сфер суспільства, бо протидія корупції потребує комплексного підходу. Воркшоп у Львові показав, що це шлях, яким варто рухатись далі. Ми зробили багато цінних висновків та поїхали зі Львова бадьорими та натхненними», — сказав керівник Антикорупційної ініціативи ЄС та ініціатор групи «Майбутнє антикорупції в Україні» Аллан Паг Крістенсен.

Ця дискусія є однією із серії заходів, модерованих робочою групою EUACI та OECD. На основі їх результатів проект сформулює документ, щоб надихнути та спрямувати тих, хто ухвалює рішення, та інших зацікавлених сторін.

Інші новини та події

«ЧесноТи» |Навіщо Україні вступати в ЄС та до чого тут антикорупція? Антон Марчук

Новина

Кабмін ухвалив Постанову про запуск Централізованої закупівельної організації при Агентстві відновлення 

Новина

Як Україна долає антикорупційні виклики в публічному секторі

Новина
Перейти до вмісту
EUACI
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращу взаємодію з користувачами. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найбільш цікавими та корисними.