Українська школа політичних студій провела програму «Лідери доброчесності» за підтримки EUACI

Наші грантери — Українська школа політичних студій — обʼєднали лідерів доброчесності, аби під різними кутами подивитись на проблему корупції і мережувати тих, хто щодня бореться з нею

У програмі «Лідери доброчесності» взяли участь працівників антикорупційних інституцій та інших державних органів, судді, представники громадських організацій, активісти і журналісти-розслідувачі.

«Боротьба з корупцією в Україні полягає не лише у переслідуванні корумпованих високопосадовців. Необхідно розширити антикорупційний порядок денний і зосередитися на превентивній роботі у різних галузях. Нам потрібно вийти за рамки антикорупційної бульбашки, залучити нових стейкхолдерів і розширити нашу сферу діяльності. І ця програма для лідерів доброчесності цьому сприяє», — сказав під час відкриття програми голова Антикорупційної ініціативи ЄС Аллан Паг Крістенсен.

Під час трьох днів лекцій, семінарів та дискусійних панелей учасники розмірковували про поняття справедливості, ознайомилися з OSINT і кібербезпековими інструментами, говорили про реформу кримінальної юстиції та судову реформу, моніторинг публічних закупівель та роль медіа у висвітленні корупції.

Головне досягнення цієї програми ​​​​— це не лише отримані знання та навички, а й потужна мережа лідерів доброчесності. Саме ці люди щодня наближають Україну до майбутнього, де прозорість, справедливість і відповідальність є нормою.

Програма «Лідери доброчесності» реалізована за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС.

Інші новини та події

Тренінг для представників органів місцевого самоврядування з підготовки проєктів модернізації шкільних їдалень

Новина

Публічні закупівля для доброчесного відновлення: виклики та рішення

Новина

Ветерани краще за усіх знають, що таке боротись за справедливість, і можуть стати кращими амбасадорами боротьби з корупцією

Новина
Перейти до вмісту