Посол ЄС в Україні: Хоча попереду ще багато роботи, дозвольте мені сказати чітко — прогрес України за останнє десятиліття був проривним

Новина

У своїй колонці для The Kyiv Independent посол Катаріна Матернова відзначає, що через десятиліття після Революції Гідності боротьба України з корупцією змінює її суспільство та прокладає шлях країни до її законного місця в Європі.

Вона пояснює, що боротьба з корупцією в Україні далека від завершення і має тривати: антикорупційні органи потребують зміцнення, а результати у розслідуванні, кримінальному переслідуванні та винесенні судових рішень у справах про корупцію мають продовжувати зростати.

«Корупційні скандали за участю державних службовців по всій країні та різних секторах регулярно стають заголовками у медіа. Я часто нагадую тим, хто запитує про ці випадки, що їх оприлюднення, як це не парадоксально, відображає прогрес України у боротьбі зі зловживаннями. Якби жодних корупційних справ не було виявлено, я була би набагато більше стурбована», — пише Катаріна Матернова. 

Боротьба з корупцією та верховенство права є основним аспектом процесу інтеграції в ЄС, також є центром головних програм ЄС в Україні: Антикорупційної ініціативи ЄС та Pravo-Justice.

«Хоча глобальний політичний контекст залишається складним і невизначеним, українці можуть бути впевнені в рішучості ЄС підтримати їх. На шляху до справедливого та стійкого миру. На шляху економічного та соціального відновлення. Забезпечення того, щоб простір для корупції був зменшений, а корупційна поведінка відповідала підзвітністю та справедливістю, є ключовими кроками на шляху до належного місця України в європейській родині», — підсумовує Катаріна Матернова.

Інші новини та події

Ветерани краще за усіх знають, що таке боротись за справедливість, і можуть стати кращими амбасадорами боротьби з корупцією

Новина

Стартував процес відбору незалежних членів до Наглядової ради КП «Миколаївводоканал» 

Новина

Житомир – перше місто в Україні, що розпочало впровадження системи внутрішнього аудиту відповідно до оновлених Глобальних стандартів

Новина
Перейти до вмісту