Парк корупції завершив роботу. Підбиваємо підсумки

Новина

Друзі, ми підбиваємо підсумки роботи Парк корупції – першого інтерактивного проекту про корупцію та боротьбу з нею.

Ми дякуємо усім відвідувачам, журналістам, історикам, соціологам, політологам, міжнародним експертам, лекторам та слухачам лекцій, усім представникам антикорупційних ГО та незалежним розслідувачам, які допомагали нам збирати інформацію та надали можливість представити в Парку їхні напрацювання. Висловлюємо особливу подяку НАБУСпеціалізована антикорупційна прокуратураАгентство з Розшуку та Менеджменту Активів – АРМА за терплячість та всебічну підтримку.

А тепер трохи статистики:
1. За 25 днів, які працював Парк, проект відвідало понад 30 000 людей.

2. У Парку були гості з 28 країн світу: Франції, Німеччини, Швейцарії, Швеції, Іспанії, Литви, Грузії, Греції, Угорщини, Польщі, Румунії, Данії, Чехії, Естонії, Латвії, Білорусі, США, Саудівської Аравії, Туреччини, Австралії, Китаю, Японії, Кореї, Індії, Чилі, Бразилії, Єгипту, Кувейту.

3. Медіапокриття Парку вже сягнуло 100 000 000 контактів і продовжує збільшуватися. Про проект розповідали CNN, Washington Post, Bloomberg, Reuters, Spiegel, Deutsche Welle, газети та радіостанції з Франції, Австрії, Нової Зеландії, Литви, Латвії, Швеції, Польщі, Словаччини та ін.

4. Тільки в Україні про Парк вийшло понад 500 публікацій у ЗМІ.

5. 20 безкоштовних лекцій та зустрічей провели в лекторії для відвідувачів спеціально запрошені гості. Серед них антикорупційний діяч зі світовим ім’ям Карлос Кастресана, директор НАБУ Артем Ситник, розслідувач Denys Bihus, народний депутат Сергій Лещенко. В рамках дитячої програми діти проходили квести разом із детективами НАБУ та слухали антикорупційні казки від Сашко Лірник.

6. Команда проекту складалася з понад 130 людей. Одночасно над парком працювали 12 команд: #EUACIGres Todorchuk PRПлатформаHooga, кураторська команда під керівництвом Катя ТейлорOleksandr Slobodianyk та його команда Idearoomia, команда Slon, команда Lookinarта VR HUB – сеть клубов виртуальной реальности360discoVRPlusOne, команда техніків під керівництвом Bogdan Dzyunko, проджект-команда під керівництвом Vitta Lyahova, команда волонтерів під керівництвом Aleksandra Kulinich 

7. Загалом у Парку провели 251 екскурсію.

8. У Парку проходило голосування, участь у якому взяли понад 8 300 людей. На вході та на виході з проекту відвідувачі відповідали на питання.

Чи може Україна побороти корупцію? 
На вході: ТАК 59% НІ 41%
На виході: ТАК 72% НІ 28%

Чи потрібен Україні Антикорупційний суд?
На вході: ТАК 75% НІ 25%
На виході: ТАК 87% НІ 13%

На вході: 
Чи знаєте ви про роботу спеціалізованих антикорупційних органів НАБУ, САП, АРМА?
ТАК 57% НІ 43%

На виході:
Чи вважаєте ви роботу спеціалізованих антикорупційних органів ефективною?
ТАК 66% НІ 34%

9. 120 кв.м. складала площа малюнка художниці Александра Жумайлова в залі “Країна, яку ми намріяли”. Розмалювати її 28-30 червня прийшли понад 3 000 людей. Вони використали 614 маркерів і домалювали до роботи багато своїх побажань, мрій та образів. Найпопулярнішим доповненням у залі став напис “Я люблю Україну”.

10. Відвідувачі Парку записали 1 200 аудіомрій про Україну. Дві найпопулярніші: якісна освіта та суворе покарання для корупціонерів.

11. Мешканці 15 міст України надіслали запит на проведення Парку в їхньому місті. Також організатори отримали запит на адаптацію та перевезення Парку до США, Іспанії та Литви.

Інші новини та події

Яка роль Антикорупційної ініціативи ЄС у реформі шкільного харчування?

Новина

Заступниця керівника EUACI провела лекцію для студентів Української академії лідерства

Новина

Підтримуємо розвиток регіональних журналістів-розслідувачів: Kyiv Media School проведе навчання для журналістів за підтримки EUACI

Дата проведення
Перейти до вмісту