EUACI розробила методологію доброчесності КП

Новина

Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) за участі фахівців НАЗК напрацювали методологію розбудови доброчесності комунальних підприємств у сфері охорони здоровʼя.

Проблема доброчесності управління комунальним майном є однією зі сфер, які потребують комплексного підходу для зміни практики та законодавчого врегулювання цих питань.

Методологія є ґрунтовним інструментом, орієнтованим на запобігання корупційним ризикам. Інструмент містить чіткий перелік ключових індикаторів оцінки цілісності комунальних підприємств у 8 сферах відносин, які потребують оцінки. 

Зокрема: 

  • Загальне управління;

  • Послуги;

  • Комунікації;

  • Корпоративне управління;

  • Етичні аспекти;

  • Управління активами;

  • Закупівлі;

  • Фінансовий блок.

За ініціативи Житомирського та Червоноградського міських голів наразі проводиться оцінка доброчесності медичних комунальних підприємств у їхніх містах. За результатами оцінки будуть розроблені та впроваджені плани мінімізації ризиків. 

Розроблена методологія може бути корисною для територіальних громад, депутатів місцевих рад, керівників комунальних підприємств, уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції та інших фахівців, які працюють над підвищенням ефективності підприємств державної та комунальної форми власності.

Ознайомитися із напрацьованою Методологією можна за посиланням.

 

 

Інші новини та події

Як презентувати складне — просто і зрозуміло: команда ВАКС опанувала сучасні підходи до візуалізації інформації

Новина

Понад 60 студентів провели свій літній вечір з молодими фахівцями, що борються з корупцією

Новина

Оголошена друга хвиля програми екстреної підтримки для розслідувальних медіа EUACI у партнерстві з Kyiv Media School 

Новина
Перейти до вмісту
EUACI
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращу взаємодію з користувачами. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найбільш цікавими та корисними.