У жовтні 2020 року Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) розпочала співпрацю з чотирма організаціями громадянського суспільства в рамках Фази ІІ, надаючи їм основне фінансування на інституційний розвиток. Дане сприяння розвитку спрямоване на підтримку реалізації організаційної стратегії чотирьох ГО партнерів EUACI.
Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу (UNIC) стала одним з інституційних партнерів EUACI на наступні кілька років.
UNIC – це унікальна ініціатива колективної дії, яка об’єднала бізнес навколо цінностей прозорості, доброчесності та нульової толерантності до корупції. Основою для створення Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу послужило об’єднання 40 компаній та спільне підписання Декларації про доброчесність бізнесу у 2017 році.
Сьогодні UNIC налічує 50 компаній, які представляють понад 100 000 працівників, переважно з фармацевтичної, сільськогосподарської, фінансової сфери, будівництва, торгівлі, харчової та обробної промисловості, а також юридичних послуг.
Раніше UNIC провела численні заходи з підвищення обізнаності, запустила систему сертифікації з комплаєнсу для членів мережі та вступила в активний політичний діалог з урядом щодо системних змін, необхідних для створення більш передбачуваного та справедливого інвестиційного клімату.
EUACI, що фінансується ЄС, співфінансується та реалізується Міністерством закордонних справ Данії, продовжує підтримувати Україну у боротьбі з корупцією шляхом посилення ЗМІ, громадянського суспільства, бізнесу та державних установ.