Як антикорупційні інституції працюють під час війни: дискусія

Новина

Повномасштабне вторгнення рф змінило життя всієї країни та вплинуло на діяльність держінституцій. Антикорупційні органи зустріли цей виклик підготовленими — вони успішно переформатували свою роботу, адаптувалися до нових реалій та продовжують боротьбу на антикорупційному фронті. Адже ефективна протидія корупції — одна з вимог до України як потенційного кандидата на членство в ЄС.

Учасники дискусії «Як працюють антикорупційні інституції під час війни?», організованої 16 червня Антикорупційною ініціативою ЄС, розповіли як змінилася їх діяльність з початку вторгнення та підсумували результати роботи інституцій за понад 3 місяці війни.

Так, під час воєнного стану НАБУ та САП скерували до суду 12 обвинувальних актів у справах про топкорупцію. ВАКС ухвалив 12 вироків і загалом скерував на підтримку ЗСУ майже 500 млн грн. АРМА розшукала активи в Україні та за кордоном на загальну суму більш ніж 1 млрд доларів США, а НАЗК сформувало список із понад 12 тисяч підсанкційних осіб.

Окремо варто зазначити, що десятки працівників усіх без винятку антикорупційних інституцій зі зброєю у руках захищають Україну.

Більше про результати діяльності антикорупційних інституцій — у відео.

Інші новини та події

Діджиталізація кримінальних проваджень — науково-практичний круглий стіл організований НАБУ та НАВС

Новина

Відповідаємо на виклики часу: команда EUACI пройшла дводенний тренінг з надання першої допомоги

Новина

Ризик-орієнтований внутрішній аудит: нові горизонти для Міст Доброчесності

Новина
Перейти до вмісту