EUACI запросила міжнародних експертів поділитися досвідом використання різних інструментів фінансових розслідувань

Новина

9 та 10 жовтня у Києві під час семінару «Фінансові розслідування, боротьба з корупцією, бенефіціарна власність, повернення активів та організована злочинність» запрошені експерти з Болгарії, Іспанії, Швеції та Ірландії поділилися своїм досвідом боротьби з корупцією та організованою злочинністю з українськими колегами.

Дводенний семінар відвідали представники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), Національного агентства з питань запобігання корупції, Генеральної Прокуратури та Державної служби фінансового моніторингу.

«Ми вважаємо, що координація – це шлях до успіху. Зі свого європейського досвіду ми знаємо, якщо не буде координації та співпраці, ми не зможемо продовжити ефективно працювати, та мабуть, навіть вижити», – відзначила  Еляна Концевічуте, старший радник з боротьби з корупцією EUACI.

Під час семінару учасники дізналися про передові практики використання інструментів фінансових розслідувань, у тому числі для боротьби з кіберзлочинністю, використанням даркнету кримінальними організаціями та шахрайством з криптовалютами. Вони також дізналися про сучасні механізми аналізу злочинів, використання цивільного процесу у відновленні майна та переваги, які надає співпраця з такими міжнародними мережами, як Інтерпол, Європол, StAR, CARIN, AMON, EGMONT GROUP.

Тренінг організувала Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні спільно з Консультативною місією Європейського Союзу (КМЄС) в Україні та Програмою ЄС по боротьбі з наркотиками і організованою злочинністю (EU-ACT).

Інші новини та події

Ветерани краще за усіх знають, що таке боротись за справедливість, і можуть стати кращими амбасадорами боротьби з корупцією

Новина

Стартував процес відбору незалежних членів до Наглядової ради КП «Миколаївводоканал» 

Новина

Житомир – перше місто в Україні, що розпочало впровадження системи внутрішнього аудиту відповідно до оновлених Глобальних стандартів

Новина
Перейти до вмісту