EUACI підтримує Україну на її шляху до ЄС

Новина
Компонент: Робочі групи

У червні Україна почала процес переговорів про членство в Європейському Союзі. 17-19 вересня у Брюсселі запланована двостороння зустріч (скринінг) української делегації та Європейської комісії. Зустріч охоплюватиме переговорний Розділ 23 «Верховенство права та основні права та свободи». Цей розділ також містить основну частину антикорупційного законодавства ЄС.

Українська делегація пройде 12 симуляційних сесій у межах підготовки до зустрічі з Єврокомісією. Сесії стосуватимуться законодавства та політики ЄС у сферах функціонування незалежної та ефективної судової системи, запобігання корупції та боротьби з нею, а також основоположних прав і свобод.

У відповідь на запит українського уряду, у сесіях, запланованих 20, 28 серпня та 11 вересня, візьмуть участь три експерти з питань боротьби з корупцією, визначені Антикорупційна ініціатива ЄС. Серед них є представники Румунії та Хорватії, які мають досвід переговорів про членство цих країн у ЄС.

Розділ 23 охоплює право та політики ЄС у сферах незалежного та ефективного судочинства; запобігання та боротьби з корупцією; основоположних прав та свобод, які гарантуються договорами ЄС і Хартією ЄС про основоположні права: права дітей, захист осіб, які повідомляють про порушення права ЄС, захист персональних даних, процесуальні права та гарантії, права постраждалих у злочинах, протидія расизму та ксенофобії, свобода вираження, недискримінація, захист прав ромів, гендерна рівність, права осіб з інвалідністю та права громадян держав-членів ЄС.

Інші новини та події

Стратегічна сесія ВАКС: візія інституційного розвитку суду за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС

Новина

Опубліковані результати першого в історії аудиту НАБУ 

Новина

Навички переговорів та дипломатії для лідерів сфери боротьби з корупцією

Новина
Перейти до вмісту
EUACI
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращу взаємодію з користувачами. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найбільш цікавими та корисними.