EUACI залучає провідних світових експертів для консультування українських антикорупційних установ

Новина

Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) розпочала кампанію #AntiCorSquad, щоб представити найкращих антикорупційних експертів. EUACI відібрала їх на конкурсній основі для консультування антикорупційних органів в Україні.

Зокрема, EUACI привносить європейський досвід для підтримки:

  • Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) з оновленням своєї стратегії та плану реалізації;

  • Вищого антикорупційного суду (ВАКС) зі стратегічним плануванням та інституційним розвитком; підвищенням ефективності й результативності судових процесів;

  • Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) з технічною оцінкою управління активами.

 

Наразі з антикорупційними відомствами України працюють такі провідні експерти:


Айдан Ларкін
Засновник та генеральний директор Asset Reality, колишній слідчий карного розшуку та розпорядник арештованих активів, раніше керував міжнародним багатомільйонним портфелем вилучених активів для різних міжнародних правоохоронних органів.

Алеш Залар
Голова Європейського центру вирішення спорів (ECDR), суддя у відставці, міністр юстиції Словенії (2008-2012) та міністр внутрішніх справ Словенії (2011–2012).

Драго Кос
Голова Робочої групи ОЕСР з питань хабарництва у міжнародних ділових операціях. У період з 2003 по 2011 рік був головою Групи держав проти корупції Ради Європи (GRECO).

Сер Ентоні Хупер
Відставний суддя Апеляційного суду Англії та Уельсу, колишній професор права, голова Громадської ради міжнародних експертів, член Matrix Chambers.

Мартін Кройтнер
Міжнародний юрисконсульт з питань боротьби з корупцією. З 2004 по 2012 рік був Президентом асоціації Європейських Антикорупційних органів в рамках Ради Європи та ЄС. Пан Кройтнер також виступає радником з питань антикорупції ООН, Ради Європи, ОБСЄ, Transparency International та Світового Банку.

Тінатін Голетіані
Ю
рист з міжнародного права. Вона обіймала керівні посади в міністерствах закордонних справ та юстиції Грузії, Державній аудиторській службі, Офісі громадського захисника та Генеральній прокуратурі. Має понад 10 років академічного досвіду викладання предметів міжнародного права в Грузії та за кордоном.


Подальша інформація про кампанію #AntiCorSquad буде опублікована на сторінках EUACI у Twitter та Facebook.

Інші новини та події

Діджиталізація кримінальних проваджень — науково-практичний круглий стіл організований НАБУ та НАВС

Новина

Відповідаємо на виклики часу: команда EUACI пройшла дводенний тренінг з надання першої допомоги

Новина

Ризик-орієнтований внутрішній аудит: нові горизонти для Міст Доброчесності

Новина
Перейти до вмісту