EUACI та Нікополь продовжують співпрацю в напрямку розвитку доброчесності міста

Новина

Керівник Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) Аллан Паг Крістенсен заявив про намір продовжувати співпрацю з містом Нікополь Дніпропетровської області задля посилення доброчесності та прозорості міста. Про це було оголошено під час стратегічної зустрічі з міським головою Нікополя Олександром Саюком 14 січня.

Аллан Паг Крістенсен зазначив:

“EUACI розпочало ІІ Фазу проєкту тривалістю 4 роки, що фінансується ЄС та Данією. На цьому етапі ми хотіли б посилити нашу взаємодію з містами-партнерами, зокрема з Нікополем. Ми дуже цінуємо вашу готовність зміцнювати доброчесність міста та продовжувати нашу співпрацю з цією метою.”

Також, під час обговорення було визначено 4 напрямки співпраці з Нікополем:


  1. Посилення та розширення інструментів доброчесності, прозорості та зменшення корупційних ризиків;



  2. Обмін досвідом та найкращими практиками в Україні, а також з європейськими містами;



  3. Підтримка громадянського суспільства, журналістів та бізнес-асоціації, які працюють у напрямку боротьби з корупцією;



  4. Проведення щорічних опитувань, академічних досліджень для вимірювання результатів діяльності у сфері доброчесності.


Міський голова Нікополя Олександр Саюк сказав:

“Сьогодні розвиток міста неможливий без впровадження сучасних технологій та викорінення корупції, адже це значною мірою впливає на якість життя містян. Тому влада повинна бути прозорою й відкритою і я вірю, що співпраця з Антикорупційною ініціативою ЄС цьому сприятиме.”

Раніше в рамках проєкту “Міста доброчесності” Нікополь за підтримки EUACI вже розробив ряд інструментів, серед яких геоінформаційна система ГеоПортал, оцінка корупційних ризиків у чотирьох сферах повноважень міської ради, та прийняв план подолання виявлених ризиків – Міський план доброчесності.

Антикорупційна ініціатива ЄС підтримує та допомагає Україні в протидії корупції з 2017 року, зокрема сприяє посиленню спроможності органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства та ЗМІ, що має на меті підвищення прозорості та підзвітності місцевої влади. Проєкт “Міста доброчесності” реалізується у співпраці з 5 українськими містами – Житомир, Маріуполь, Нікополь, Червоноград та Чернівці.

Інші новини та події

Щирі вітання зі святами від команди Антикорупційної ініціативи ЄС!

Новина

9 команд, 4 суддів, 1 мета: напрацювати інноваційні рішення для роботи з відкритими даними

Новина

Ефективні комунікації — це коли втілені проєкти кажуть самі за себе

Новина
Перейти до вмісту