Виміри доброчесності: співробітники НАЗК завершили семінар Інституту Аспен Київ

Новина

13 лютого за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) співробітники Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) пройшли одноденний семінар “Виміри доброчесності”, програма якого була розроблена Інститутом Аспен Київ у співпраці з НАЗК.

У 2020 році перезавантажене НАЗК виокремило серед основних пріоритетів своєї діяльності дотримання принципу доброчесності в усіх сферах державного управління. Таким сином, культура доброчесності, повага до верховенства права та нетерпимість до корупції вказані серед основних принципів проєкту Антикорупційної стратегії на 4 роки, розробленого НАЗК.

Семінар Інституту Аспен Київ посприяв формуванню спільного розуміння командою НАЗК принципу доброчесності та особливостей його застосування у таких ключових сферах, як фінансовий контроль, конфлікт інтересів, запобігання та виявлення корупції тощо. Така практика позитивно впливатиме на розбудову спроможності Агентства й ефективнішому виконанню покладених на НАЗК завдань.

Основна мета технічної підтримки EUACI полягає в сприянні сталому інституційному розвитку НАЗК шляхом покращення якості лідерства та формування політики у відповідь на виклики, що стоять перед суспільством та НАЗК відносно просування доброчесності в українському суспільстві.

Аспен Інститут Київ є членом міжнародної мережі Аспен Інститутів, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями.

 

Інші новини та події

Як презентувати складне — просто і зрозуміло: команда ВАКС опанувала сучасні підходи до візуалізації інформації

Новина

Понад 60 студентів провели свій літній вечір з молодими фахівцями, що борються з корупцією

Новина

Оголошена друга хвиля програми екстреної підтримки для розслідувальних медіа EUACI у партнерстві з Kyiv Media School 

Новина
Перейти до вмісту
EUACI
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращу взаємодію з користувачами. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найбільш цікавими та корисними.