EUACI оголошує конкурс антикорупційних грантів

Новина

Цього тижня Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні відкриває прийом заявок одразу на два «Конкурси малих грантів» для неприбуткових організацій Донецької та Чернівецької областей. Мета цих Конкурсів — підтримати проекти, спрямовані на моніторинг діяльності місцевого самоврядування, реалізацію принципів прозорості і підзвітності у місцевому самоврядуванні, залучення молоді до пошуку інноваційних методів боротьби і запобігання корупції.

 Переможці конкурсу мають змогу отримати до 7500 євро на реалізацію проектів в галузі протидії корупції, антикорупційної освіти та підвищення прозорості органів місцевого самоврядування в Маріуполі та Чернівцях.

Прийом пропозицій від претендентів на реалізацію проектів у Маріуполі та Чернівцях триватиме з 18 березня до 15 квітня 2019 року. Ознайомитись з детальними умовами конкурсів та подати грантову заявку можна за посиланнями:

Конкурс малих грантів в Чернівцях

Конкурс малих грантів в Маріуполі

Конкурси малих грантів є складовою проекту «Міста доброчесності», який реалізується EUACI спільно з органами місцевого самоврядування в 5 українських містах.

Ідея «Міст доброчесності» полягає в підвищенні прозорості органів місцевого самоврядування та підзвітних організацій завдяки впровадженню інноваційних засобів контролю за їхньою діяльністю, а також більшому залученню громад до прийняття рішень місцевою владою.

В рамках проекту вже заплановані та реалізуються такі ініціативи як відкритий бюджет міста, відкритий бюджет для шкіл, електронна приймальня та низка інших.

Інші новини та події

Стратегічна сесія ВАКС: візія інституційного розвитку суду за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС

Новина

Опубліковані результати першого в історії аудиту НАБУ 

Новина

Навички переговорів та дипломатії для лідерів сфери боротьби з корупцією

Новина
Перейти до вмісту
EUACI
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращу взаємодію з користувачами. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найбільш цікавими та корисними.