36 медійників з регіонів розпочали навчання у школі журналістських розслідувань

Журналісти, редактори та медіаменеджери, що працюють у регіональних медіа або є незалежними журналістами чи фрилансерами у регіонах, протягом восьми місяців будуть покращувати свої навички у розслідуванні корупції під менторством досвідчених фахівців та зможуть отримати фінансування на реалізацію свого розслідування під менторством досвідчених колег.

Школа реалізується Media Development Foundation за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС. 

«Значна частина прогресу в боротьбі з корупцією в Україні не відбулася би без медіа та журналістів-розслідувачів. Я глибоко поважаю відважних репортерів, які працюють біля лінії фронту, але Україні також потрібні журналісти, щоб повідомляти про корупцію, неправомірну поведінку та про те, як суспільство змінюється під час війни. Ми мало чуємо про регіональні медіа, але ми знаємо, що вони працюють, часто у складних політичних умовах, де тиск і погрози є звичайним явищем», — сказав у вітальному слові до учасників керівник EUACI Аллан Паг Крістенсен.

Вступну лекцію у межах зустрічі прочитав координатор Школи Михайло Ткач (@Mykhailo Tkach), керівник відділу розслідувань Української правди. Протягом дня також виступили провідні журналісти, редактори та експерти з Наших Грошей, Bihus.info, Схем (Радіо Свобода) та Центру протидії корупції.

Курс школи складається з пʼяти модулів:
▪️ Основи журналістських розслідувань;
▪️ Передові методи розслідування;
▪️ Особливості розслідування в регіонах;
▪️ Моніторинг прозорості коштів, спрямованих на відбудову;
▪️ Сторітелінг для створення впливових розслідувань.

Також учасники курсу пройдуть 10 секторальних воркшопів з розслідувальної журналістики за участі експертів та представників органів влади та 10 воркшопів, спрямованих на розвиток прикладних навичок розслідувачів у цифровому середовищі. 

Інші новини та події

«ЧесноТи» |Навіщо Україні вступати в ЄС та до чого тут антикорупція? Антон Марчук

Новина

Кабмін ухвалив Постанову про запуск Централізованої закупівельної організації при Агентстві відновлення 

Новина

Як Україна долає антикорупційні виклики в публічному секторі

Новина
Перейти до вмісту
EUACI
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращу взаємодію з користувачами. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найбільш цікавими та корисними.