Розробка Положення про належне функціонування Наглядової ради Центральної закупівельної організації з проведення закупівель (ДП «ІнфраПроект») при Державному агентстві з відновлення та розвитку інфраструктури

Дата публікації:
Термін подачі до:

Підтримка антикорупційних зусиль в Україні є одним із пріоритетів ЄС та Данії, адже боротьба з корупцією зміцнює демократію, сприяє економічному розвитку країни та її інтеграції з ЄС. Прозорість процесів відбудови — один з ключових напрямів роботи EUACI на національному й місцевому рівнях, у партнерстві з Урядом України.

Для управління проєктами відбудови та запобігання корупційним ризикам у публічних закупівлях було створено Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури, яке заснувало Центральну закупівельну організацію (ЦЗО) — ДП «ІнфраПроєкт». Агентство прагне забезпечити управління ЦЗО відповідно до міжнародних стандартів прозорості, підзвітності та корпоративного управління, зокрема на основі Концепції, розробленої Агентством спільно з EUACI.

У цьому контексті Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) шукає постачальника послуг (консультанта, консалтингову компанію або ГО) для розробки Положення про належне функціонування Наглядової ради Центральної організації з проведення закупівель при Державному агентстві з відновлення та розвитку інфраструктури.

Мета

Основною метою завдання є розробка нормативно-правової бази для створення та належного функціонування наглядової ради Центральної закупівельної організації (ДП «ІнфраПроект») відповідно до стандартів корпоративного управління ОЕСР з метою мінімізації корупції та управлінських ризиків.

Обсяг роботи

  1. Розробка регламенту створення та функціонування наглядової ради Центральної закупівельної організації;
  2. Підготувати оновлену версію статуту ЦЗО — ДП «ІнфраПроєкт»;
  3. Провести 2-годинну офлайн-консультацію з основ корпоративного управління для керівництва Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури та ЦЗО.

Графік

Передбачувана дата початку роботи – дата підписання контракту з консультантом, тривалість – до 3 місяців. Протягом цього періоду від постачальника послуг очікується виконання робіт протягом максимум 30 робочих днів.

Вимоги до Постачальника послуг:

Передбачається, що завдання буде виконуватися юридичною особою, приватним підприємцем або НУО відповідно до законодавства України.

  1. Досвід у сфері корпоративного управління:
    • Мати щонайменше 3 роки досвіду роботи у розробці та наданні документів високого рівня та рекомендацій з корпоративного управління для підприємств, що належать державі, міністерств або уряду;
    • Мати досвід у підготовці щонайменше одного документа з корпоративного управління для ЦЗО або керівного органу ЦЗО.
  2. Знання предмету:
    • Володіння знаннями у сфері доброчесності, корпоративного управління, стандартів ОЕСР, українського законодавства та практики.
    • Глибокі знання стандартів ОЕСР, що стосуються корпоративного управління.
    • Розуміння їх застосування в організаційних структурах.
  3. Дотримання етичних норм та етики:
    • Дотримання етичних норм та законодавчих вимог.
    • Дотримання конфіденційності та безпеки даних.

Бюджет

Максимальний бюджет, доступний для виконання цього завдання, становить до 16 000 євро.

Пропозиції, в яких запропонована ціна контракту перевищує зазначений максимальний бюджет, будуть відхилені.

Як подати заявку

Кінцевий термін подання пропозицій – 31 липня 2025 року, 18:00 за київським часом.

Пропозиції мають містити:

  1. фінансову пропозицію, включаючи рівень оплати праці всіх залучених співробітників (Додаток 1);
  2. портфоліо з відповідними контрактами (додаток 2);
  3. резюме учасника (учасників) тендеру.

Якщо ці документи не подані відповідно до вищезазначених вимог, пропозиція не буде розглянута.

Пропозиція повинна містити вищезазначену інформацію та бути подана у зазначений термін на адресу [email protected] з копією на адресу [email protected] із зазначенням теми листа: «Supervisory board of the CPO under the SARDI».

Ви отримаєте автоматичну відповідь з електронної адреси [email protected] після отримання пропозиції. Якщо ви не отримали автоматичну відповідь, ваша пропозиція не була отримана, і вам слід зв’язатися з EUACI по телефону.

Мова тендеру: англійська.

Будь-які запитання щодо технічного завдання слід надсилати на адресу [email protected] не пізніше 25 липня 2025 року, 18:00 за київським часом.

Зверніть увагу, що переможець цього тендеру буде опублікований на веб-сайті EUACI.

Деталі читайте у вкладеному документі.

Перейти до вмісту
EUACI
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращу взаємодію з користувачами. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найбільш цікавими та корисними.