Щоб забезпечити стабільний інституційний розвиток Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) надаватиме консультаційну допомогу в процесі розробки інституційної стратегії САП та супутній план дій щодо впровадження. Основні очікувані результати:
- Розробка проєкту інституційної стратегії (орієнтовно на 2025–2027 роки, однак період підлягає остаточному погодженню з САП);
- Посилення внутрішніх можливостей САП для забезпечення того, щоб прокуратура була повністю оснащена відповідними засобами для реалізації стратегії.
Обсяг робіт
Обсяг робіт
Завдання рекомендовано виконувати наступними орієнтовними етапами, у повній координації з САП та EUACI. Ці етапи не є вичерпними і можуть бути скориговані на основі пропозицій постачальника послуг:
- Аналіз відповідного законодавство та ключових документів, які регулюють та оцінюють роботу САП, у тому числі існуючі рекомендації.
- Організація та проведення низки інтерв’ю та стратегічних обговорень із керівництвом і співробітниками САП, а також ключовими стейкхолдерами (НАБУ, ВАКС, спільнотою донорів та громадянським суспільством) для визначення пріоритетів, викликів та потенційних шляхів інституційного розвитку САП.
- Розробити проєкт інституційної стратегії САП.
Для цього EUACI має намір найняти міжнародного експерта для керівництва процесом розробки стратегії, а також місцевого експерта з національного законодавства та місцевого радника, який спеціалізується на розробці стратегії.
Роль місцевого експерта з національного законодавства полягатиме в наданні допомоги шляхом використання своїх знань національного законодавства та особливостей роботи національних правоохоронних органів та антикорупційних установ. Національний експерт працюватиме під керівництвом міжнародного експерта.
Місцевий експерт з національного законодавства підтримуватиме міжнародного експерта в розробці інституційної стратегії САП та виконуватиме такі обов’язки (не обмежуючись ними):
- Допомога міжнародному експерту в процесі розробки стратегії;
- Подання пропозицій щодо методології та складання стратегії;
- Консультування міжнародного експерта з питань національного правоохоронного та антикорупційного законодавства;
- Взаємодія з САП та іншими зацікавленими сторонами.
Читайте деталі у вкладеному документі.
Вимоги до експерта
- Вища освіта (магістр) у сфері права або суміжних галузях, яка демонструє здатність виконувати зазначені обов’язки;
- Принаймні 5 років досвіду у сферах, пов’язаних із верховенством права, правоохоронною діяльністю, прокуратурою та, бажано, з боротьбою з корупцією в Україні.
- Вільне володіння українською мовою.
- Володіння письмовою та розмовною англійською є перевагою.
Період роботи
Передбачуваною датою початку є дата підписання контракту обома сторонами. Діяльність і результати, зазначені в Обсязі робіт і результатах, повинні бути завершені протягом трьох місяців після підписання контракту.
Обраний радник затвердить фактичний графік і узгодить його з САП та EUACI.
Підрядники будуть обрані в січні 2025 року, а початок робіт очікується в лютому 2025 року.
Орієнтовний період для виконання завдання становить загалом 40 днів.
Як подати заявку
Кінцевий термін подання пропозицій – 24 січня 2025 року до 12:00 за київським часом.
Кваліфіковані постачальники послуг повинні надати такі документи:
- Запропонована методологія, що визначає підхід до розробки інституційної стратегії САП;
- Фінансова пропозиція, включно з денною ставкою та загальною кількістю днів для виконання завдання;
- Детальне резюме та портфоліо зі схожих завдань.
Документацію необхідно надавати англійською мовою.
Заявки слід надсилати на адресу [email protected] та [email protected] із темою: “Local Expert on National Law for the Development of the Institutional Strategy”.
Зверніть увагу, що заявник отримає автоматичну відповідь від [email protected], коли пропозицію буде отримано. Якщо це не так, зв’яжіться з EUACI до кінцевого терміну.